Duiklocatie Scharendijke Neu

Scharendijke, ook wel De Kabbelaar genoemd, is een bekende en druk bezochte duikplaats vlakbij de haven van Scharendijke. Je ziet hier prachtige biotopen, waaronder mooi begroeide reefballs. Op de basaltblokken langs de oevers leven kleurrijke anemonen en op de zandvlakten kom je platvis tegen. Aan de westkant liggen de wrakjes van de Zeehond en de Rat. Het bekendste wrak hier is de 57 meter lange 'Le Serpent'. Scharendijke is ook een duikplaats met goede faciliteiten, waaronder een vulstation, een steiger en een hotel/restaurant.

Bijzonderheden
Je kunt bij Scharendijke via het platform aan het einde van de steiger het water in of via een stenen trap, meer aan het begin van de pier. Veel objecten, waaronder de wrakken van de Zeehond en de Rat zijn met boeien gemarkeerd. Le Serpent is voorbehouden aan ervaren wrakduikers. Het wrak is 57 meter lang, 6 meter hoog en 10 meter breed. Lamp noodzakelijk, reel verplicht.

Waarschuwingen
Drukke locatie, wees er vroeg bij. Betaald parkeren van april t/m oktober. Parkeren voor en achter duikcentrum alleen voor gasten. Douche alleen voor hotelgasten.

Haven Kloosternol 3
Scharendijke

Villenpark de Oesterbaai Wemeldinge Zeeland

Villapark de Oesterbaai

Direct am Nationalpark Oosterschelde
Binnendijk 2-95
4424 NS  Wemeldinge
T: +31 113-621444

Direct ein haus buchen

Contact

Gäste Information

Algemeinen bedingungen

Villapark de Oesterbaai is deelnemer aan bookinholland.com

Website:
Webdesign Zeeland JS Webdesign

Wegwijs in Wemeldinge

wegwijs wemeldinge 250

Video

video